riannamartinez5 riannamartinez5
  • 23-02-2024
  • Mathematics
contestada

pauls budget for food is 30% of the3 budget he has for rent. if his budget for food is $225, what is his budget for rent?

Respuesta :

Otras preguntas

A-Hola, ¡Buenos días! ¿Cómo estás? B- Muy bien, gracias. ¿Y tú? A-Yo estoy bien. ¿Cómo te llamas? B- Me llamo [name]. Y tú, ¿Cómo te llamas? A- Yo soy (name]. M
1. Which civilization of the Ancient Middle East was known as the "land between the rivers"? Egyptian Mesopotamia Phoenician Sumer
PLEASE HELP ME (Due today!!!) Look at the picture and fill in the section that is circled. I also provided you with the article. I circled the part you need to
You mow yards over the summer to make money. If you make $15 per yard AND you already have $70 in the bank, how many yards would you need to mow to have enough
What countries decided to help America after the battle of Saratoga
Plsss give me examples
What is the unit rate of $48 for 3 pairs of shoes?
Once you have the value of a variable, how can you check that it is correct? "_it in!"
Solve the System by Substitution by X = 2y - 3 4x - 5y = -3 X= Y=
What is some true facts about Great lakes?