kevinthomas42 kevinthomas42
  • 26-03-2024
  • Mathematics
contestada

Hank bought
5
5 meters of ribbon for
$
4
$4.
​

Respuesta :

Otras preguntas

If you wanted to multiply two numbers, you would use the _____ key. - * = /
PLEASE. HELP. OML. (50 POINTS + BRAINIEST) WRITE THE NAME OF THE BODY SYSTEM THAT NEST FITS THE DESCRIPTION!! 1.) Protects from water loss and outside environme
HELP QUICK THIS IS AN EXAM!! NO LINKS!! "Media" is the plural form of the word "medium," and it means: an unimportant message delivered to a large audience an
Janice buys four boxes of paper clips . She pays with a $ 10 bill and receives $ 6.08 in change . What is the price of one box of paper clips ?
Please help asap!!! Starting from a full tank, can Diego’s family drive the car for 25 days without the warning light coming on? Yes or No Starting from a full
Someone plz help me :(
what is the sum of the arithmic series 26+29+32+35+38+41+44
elise says if u subtract 12 from my number and multiply the difference by -7 the result is -133 what is Elise's number
One printing machine printed 700 books in 40 hours this week. A second printing machine printed for 25 hours this week but printed books twice the hourly rate o
In the message "That kid is a little brat," the word brat is an example of: A. conflicting messages, B. loaded language c. unbiased reporting, D. media influen