clemonslashay501
clemonslashay501 clemonslashay501
  • 24-04-2024
  • Mathematics
contestada

Find the unit price: 6 oranges for $4.92. Do not round.​

Respuesta :

Otras preguntas

what is 6 to the 2nd power ÷ 2(3)+4
What is the "Star Trek effect"?
Find your mass if a scale on earth reads 650 N when you stand on it.
where are atolls usually located around?
How to convert 1/6 into a decimal using long division
Which statements are not accurate descriptions of hunter-gatherers? Choose all answers that are correct. a. They keep herds of animals. b. Their food supply i
The Voyages of Christopher Columbus led to contact and an exchange between Europe, Asia, Africa, and the Americas called....?
Why doesn't a cube root have two answers
Which is one of the revolutionary developments in Roman architecture?
jillene is playing in a basketball tournament and scored 24 points in her first game. of she averages over 20 points for both games, she will win a trophy. how