cuevasidalip1z54k
cuevasidalip1z54k cuevasidalip1z54k
  • 22-05-2018
  • Mathematics
contestada

the costs $6.25 /received $13.75

Respuesta :

dillon914466
dillon914466 dillon914466
  • 22-05-2018
The answer I’m guessing is $20.00
Answer Link
danaz1
danaz1 danaz1
  • 22-05-2018
Yeah the answer is $20.00
Answer Link

Otras preguntas

If 150 g dimethylhydrazine reacts with excess dinitrogen tetroxide and the product gases are collected at 127oC in an evacuated 250-L tank, what is the partial
A danger signal sent by nerves is often felt as pain or a heat sensation
2x + y if x = 1.8 and y = 3.1 What is the answer
Cheryl paid $37.20 for 12 gallons of ice cream for a school picnic. How much would 1 quart of ice cream cost? $0.68 $0.78 $3.10 $4.10
What is -5(4x + 3) = -5x - 5 - 15x - 10?
A company pays each of its two office employees each Friday at the rate of $100 per day each for a five-day week that begins on Monday. If the monthly accountin
what types of things are discussed during a mother’s first prenatal visit?! Help please
A body undergoing a uniformly, acceleraten motion hastwo(1s,10ms) and (20s, 48ms) on the velocity timegraph of it motion. The acceleration of the body is?​
Find the product of 3 and the linear equation, and solve for both equations for y. 2y-4x=8 The product of 3 and 2y-4x=8 is ______ The original equation in slop
Explain the road to women’s suffrage from 1848-1920.