awesome047 awesome047
  • 25-11-2018
  • Mathematics
contestada

At a market, 2.4 pounds of peas cost $1.68. How many does one pound of peas cost

Respuesta :

Kellirweir Kellirweir
  • 25-11-2018
0.7
I think. good kuck
Answer Link

Otras preguntas

What does the current situation between Ukraine and Russia have in common with the situations that brought the U.S into World war 2?
15BRAILIEST!!!!!!!! Question X Tim says that to graph g(x)= x +9+3, you need to translate the graph of f(x)= x 9 units left and then 3 units up. What mistake di
Alyssa draws the following model to solve a problem.
Name two rights that John Locke discussed.
List 10 Important of statistics to individual
Help pls no joking around PLEASE HURRY
Which phenomenon most directly led to Christianity separating from Judaism?
Does Abe Lincoln deserve to be known as “the great emancipator”?
What is the value of the expression when b = 4? 87b - 179 + 957 ÷ 87
Imagine the local government banned students from purchasing items before or after school without a parent. If you wanted to change the policy, what would be yo