krisramsarran09 krisramsarran09
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada


Jane bought a pound of butter for $1.99 and a gallon of milk for $2.72 What was her total bill?

Respuesta :

pal23
pal23 pal23
  • 24-01-2019
$1.99+$2.72
= $4.71
Her total bill was $4.71
Answer Link

Otras preguntas

i need help somebody please​
43rd president of USA .​
Which of the following best completes the sentence: Jorge es un chico ___. Símpatico Perezosa Atrevidos Introvertidas
Street Food Do some research on the street food in France and about the cultural perspectives and attitudes of the French towards it. Then write a short essay i
PLZ ANSWER ITS DUE IN A COUPLE MINUTES Make a list of derogatory names or epithets that students use to stereotype others. Why do you think people use these te
PLEASE HELP ASAP I WILL GIVE YOU BRAINLIEST IF ANSWER IS CORRECT LOOK AT THE PICTURE ​
Compute the opportunity cost in forgone consumer goods for each additional unit of military output produced using the table below
2 tries left. Please try again. Which represents a net for a cube with edge length x cm?
Implement the plan that you formulated in question 4. Enlist the aid of the people you selected as role models to support and encourage you. After implementing
Simplify Ratics 1 Evaluate 390 mm to 130mm as a fractio in it's lowest teams,