4. We are going to sell Brownie Bites to make money for a fieldtrip. The Brownie Bites ingredients cost $138. It also costs $0.35 for packaging each bag of Brownie Bites. We are planning to sell our Brownie Bites for $2.50 per package. How many packages must we sell in order to break even?