meme120
meme120 meme120
  • 23-08-2016
  • Mathematics
contestada

Theo's mom bought an eight-pack of juice boxes at the store for $4.Find the unit rate for the juice boxes. Example

Respuesta :

danaalhesan danaalhesan
  • 23-08-2016
it's $0.5 all u have to do is 8/4
Answer Link

Otras preguntas

what type of tissue is this​
Graph f(x) = -2x - 1 with domain (-0,2]. State the range in the same notation.​
what is meant by rusting​
What relationship do MP3s and MP3 players have with video files? Video files are not MP3s, but some MP3 players can also play video files Video files are a typ
What is this? I don’t know the answers plz help
The product of two irrational number is always __-
How to show my work for2+[4+(5x6)]
what is the area of these parallelograms?
needed 2 paragraph own thoughtwhy is Communication important
Please help me with these!