huffychick08 huffychick08
  • 23-09-2020
  • Mathematics
contestada

Try to spend exactly $4 on a healthy lunch. List your items, the price for each and show how you got your total.

Respuesta :

pbaez93hse pbaez93hse
  • 23-09-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What does your mother do? What time does she finish work?
find the height of trapazium in which parallel side are 26 cm and 60 cm
A jar contains only pennies, nickels, and dimes. The number of dimes is one more than the number of nickles, and the number of pennies is six more than the numb
Does anyone know this need help! Thanks!
What is the best treatment for skin poisoning?
The variance in drug weights is critical in the pharmaceutical industry. For a specific drug, with weights measured in grams, a sample of 18 units provided a sa
Help please I will name the Brainily answer
What is the degree measure of an interior angle of a regular pentagon?
Applications of exponential functions need help ASAP PlZ
Five friends compete in a dart-throwing contest. Each one has two darts to throw at the same circular target, and each individual's score is the sum of the scor