inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

how do you estimate the car
Which of the following forms of rhetoric are consistent patterns that help the reader make associations with other elements? Select all that apply. diction repe
Why geography does not have unique definition and consensus among Geographers? Write the reason in accordance with the thoughts of geography.​
the most widely& accepted definition of psychology is?​
what is the answer to 'Which problem would be solved using multiplication, and what is the solution to the problem?'
What seemed to be remarkable, interesting, and fun?​
Please write 4-5 sentences about what you see in this image.
What role did New World exports play in the Triangular Trade? African slaves were sent to Europe in exchange for goods like sugar, tobacco and cotton. Textiles,
The Zenith occurs in fall equinox. At the same day, find the altitude of the sun at noon at Phnom Penh city (11.50N). Note: subject Earth Science.
Who did the ram caught in the thicket (Genesis 22:13) represent?