victoriavic1
victoriavic1 victoriavic1
  • 21-10-2020
  • Mathematics
contestada

Explain! Reward! Thank you!!!!!

Explain Reward Thank you class=

Respuesta :

cookieplayZ
cookieplayZ cookieplayZ
  • 21-10-2020

Answer:

1 lb/$4 is the correct answer.

Step-by-step explanation:

its  $4 per pound

Answer Link

Otras preguntas

2 2x+3 −9.2 x +1=0please help​
Help me? Plsssssssssss
what was the primary government druing the middle ages
According to the map, what bordered the Southeast cultural area to the south? DONE Chickasaw Cherokee Creek Choctaw Natchez Seminole Intro
Find the length of side a.
You sold $2,200 last week in mascara and $3,000 in eyeliner. At the end of this week you sold $1,850 in mascara and $2,600 in eyeliner. What is the total percen
verbalize and  write down   your understanding on  marijuana's    short term and long term effects
8 ptsEasy question Pls answer​
According to research reports, people usually__________in their sleep 25 to 30 times each night. A. turn B. are turning C. have turned D. turned
3(5 - 2x) + 2(x-3) plz help me quick:(