shelleyferrer63
shelleyferrer63 shelleyferrer63
  • 24-10-2020
  • Mathematics
contestada

At Kroger 10 waffles cost $2.56. what is the unit price for 1 waffle at Kroger?​

Respuesta :

genellepatton27 genellepatton27
  • 24-10-2020

Answer:

I think the answer is 25 cents($0.25)

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?
what goal of the constitution was also a goal of the Magna Carta?