Seudónimo Seudónimo
  • 22-12-2020
  • Mathematics
contestada

if you answer i will givie you brainliest

if you answer i will givie you brainliest class=

Respuesta :

haneenslaik
haneenslaik haneenslaik
  • 22-12-2020
Answer:
Per slice it cost $0.46
So for 16 slices it will cost 7.36
Answer Link

Otras preguntas

_____ are one- or two-floor lodging establishments in which the rooms are usually accessible from an outdoor parking area.
Choose the graph below that correctly represents the equation 15x − 5y = 30. will give brainiest to best answer!! PLEASE HELP!!!
You are boating in warm weather. how much water should you drink to minimize the risk of dehydration
question is in the image
Express the perimeter of the triangle as a polynomial.A) 9x -8B) 9x + 8C) 8x - 6D) -9x - 6
Why was the Battle of Midway considered the turning point of the war in the Pacific?        A. The battle stopped a Japanese attack on Hawaii and put the Japane
using blank as a mixer with alcohol speeds up the absorption of alcohol
Harriet Beecher Stowe wrote the famous abolition book _____.
Probability help please? In a certain instant lottery game, the chances of a win are stated as "1 in 19." Express the indicated degree of likelihood as a probab
On what food sources did the Aleut and Inuit rely?