hunter1473 hunter1473
  • 23-12-2020
  • Spanish
contestada

19. Pablo y yo
&
en el coro.
canto
canta
cantas
cantáis
cantamos

Respuesta :

fdelacruz03 fdelacruz03
  • 23-12-2020
cantamos

just makes sense
Answer Link

Otras preguntas

Please explain these math questions! 1) How many cm2 in 1m2? 2)How much are 7 pencils at 3 for $1.65 3) Is a hectare roughly equal to 2 tennis courts or 2 socce
How did the way in which European colonialists carved up Africa in the 1800s lead to civil strife in many new African nations?
why do we convert measurements
Which statement is not a reason archetypes are important to understand? A.Archetypes vary from culture to culture and must be memorized. B.Writers use them to c
The cost of N people staying in a motel is given by the formula: Cost ($) =75+15N a) Find the cost for 3 people b) Find the cost for 1 person c) Find the cost f
What was education like for Native Americans?
What was similar and different about the elections that brought defeat to the ruling governments in the Philippines and in Burma?
what is a wave that bounces back from a barrier called?
How much is 15% of $25.00
The number of miles driven is proportional to the gallons of gasoline used. The graph shows this relationship. What is the unit rate for miles driven per gallon