caridupri201014
caridupri201014 caridupri201014
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

Please i need help jk im lazy ZZZzzzzzz

Please i need help jk im lazy ZZZzzzzzz class=

Respuesta :

Tralo Tralo
  • 24-12-2020

Answer:

the first one is $6.66

Step-by-step explanation:

the 3 items added up is 74 cents, then 74 is multiplyed by 9.

Answer Link

Otras preguntas

Question with noun clause
A(n) _____ is an uncut or regenerated forest that has not been seriously disturbed by human activities or natural disasters for 200 years or more.
1. if x and y are both even whole numbers. what is a possible solution for x + y?a. 5b. 9c. 4.6d. 82. assume n and m are both even whole numbers and m > n. w
Danny mentions that he is only in business if his employees are happy to come to work. Based on McGregor's work, Danny would have aemployees.​
Darwin calculated that if reproduction was not limited, a single pair of elephants would leave roughly ____ descendants after 750 years.
A product that is very labor intensive assembled at Boyds Aero Structure in Memphis has an average labor cost of $20/hr. Overhead expenses are charged at 100%
A=16π in.^2 find area answer in terms of pi
A student measures the mass of a 1.0 kg standard bar. He obtains measurements of 0.77 kg, 0.78 kg, and 0.79 kg. Which describes his measurements
Which organizations should be involved in communications planning?
PLEASE HELP I WILL MARK AS BRAINLIEST