deborha5726
deborha5726
25-10-2016
Mathematics
contestada
30.50 for 32 ounces of specialty oil
Respuesta :
JulieC246
JulieC246
25-10-2016
So each ounce of specialty oil cost about 0.95
Answer Link
landonwashereFORMATH
landonwashereFORMATH
25-10-2016
0.95 is the answer hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
____________ is an example of an invasion that took place that changed national boundaries.
What are some positive effects of globalization?These effects have to be concerning me not the US.
Suppose seven consecutive integers add up to 350. What is their average
The lengths of the parallel sides of a trapezoid are represented by a and b and it's height by h. The area of the trapezoid can be written as 1/2 ah+1/2 bh. Exp
Is line l parrellel to line m Explain
Which choice is the same as 19 tens? 10 hundreds and 9 tens 1 hundred and 9 tens 9 hundreds and 1 ten 1 hundred and 9 ones
How does writing a function rule as an equation help you solve problems with more than one situation or parameter?
What is the nearest tenths of 23.456
What is 2/3 x 1/2 x 3/4
What generalization can you make about the ages of rocks that are close to the Mid-Atlantic Ridge?