todorokibae7373 todorokibae7373
  • 24-02-2021
  • Mathematics
contestada

POSSIBLE POINTS: 2
Jack had $32 to spend on 5 markers. He had $12 remaining after buying the markers. How much did each marker cost? ASAP!!!

Respuesta :

Mal4132
Mal4132 Mal4132
  • 24-02-2021

Answer:

4

Step-by-step explanation:

Answer Link
cadensclass4226
cadensclass4226 cadensclass4226
  • 24-02-2021

Answer:

Use Photo Math

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Viderunt omnes is an example of what? a.spanish villancico b.english madrigal c.notre dame organum d.frottola from italy
What is lincoln's purpose and how does he achieve it?
Hoy might colonists respond to johnson statement
10 points Find the sum of the measures of exterior angles, one at each vertex, of an octagon? 189 360 1080 1440
why is regular jogging and walking good for you and why is regular jogging and walking bad for you
The nutritional chart on the side of a box of a cereal states that there are 84 calories in a 3/4 cup serving. How many calories are in 9 cups of the cereal? S
to convert a distance of 1.7 miles to feet, which ratio could you multiply by
15% equal what fraction, explain?
y=25x what is the value of y and the value of x
How did the population of india change during the period 1951-2001?