remingtonflintrf remingtonflintrf
  • 24-02-2021
  • Mathematics
contestada

the justice leagues refrigerator costs them $2545 a year to run. they buy a new one for $1250

Respuesta :

jtaa9c24
jtaa9c24 jtaa9c24
  • 24-02-2021

Answer:

the answer is 1295

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

need help with this math
Algebra IIWhich is the correct statement?
Please Help...................................................
Since it's not illegal or banned by the NCAA, creatine is a safe and effective supplement for all teens to use. true or false
the product of 2, and a number increased by 7, is -36
Multiplying Polynomials. (10y+3)(y-2)=? HELP!! I need the answer before midnight!
Harold wants to get at least a grade of 84 in math class. His grade will be the average of two test scores. He got a 77 on the first test. a. Write an inequali
Write the summary of the poem “If” by Rudyard Kipling. No more that 150 words
Select the electronic transition for a hydrogen atom that are either ultraviolet absorption or ultraviolet emissions
what is the meaning of the Macau, China flag?