abigailliriano abigailliriano
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Two friends shop for fruit. Jackson buys a watermelon for $5.25 and 4 pounds of cherries. Tim buys a pineapple for $1.85 and 2 pounds of cherries?

Respuesta :

YorkieCutekin
YorkieCutekin YorkieCutekin
  • 25-02-2021

Answer:

This is not a question.

Step-by-step explanation:

It is not a question.

Answer Link
ashlynnjones2026
ashlynnjones2026 ashlynnjones2026
  • 25-02-2021

Answer:

I really want to help you all but I cant unless I know the question.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Find the 40th term of this arithmetic sequence.
Comflict between Ralph and Jack quotes ?
Rewrite the following sentences to correct the dangling phrase? please I need help!!!!!!1) Sitting at the kitchen table,dinner was served. 2) Creating a load no
Neil had some olive oil.  He used 1/5 liter to make a salad dressing.  There was 1/2 liter of olive oil remaining in the bottle. What amount of olive oil did Ne
Which sentence does not contain any punctuation errors?  A.The smoothie recipe includes the following, frozen berries, yogurt, and vanilla extract.  B.The smoot
What reasons does Palmer give to justify the arrest of communists in the United States?
Do you think the Palmer Raids were a valid approach for a government to take? Explain
What were the causes of the cold war?
How did the booming economy of the 1920s lead to changes in American life?
Neil had some olive oil.  He used 1/5 liter to make a salad dressing.  There was 1/2 liter of olive oil remaining in the bottle. What amount of olive oil did Ne