archerchristen7
archerchristen7 archerchristen7
  • 23-03-2021
  • Mathematics
contestada

Please hurry I have 2 more weeks of school I need to pass

Please hurry I have 2 more weeks of school I need to pass class=

Respuesta :

babypanda8970 babypanda8970
  • 23-03-2021

Answer:

$28.25

Step-by-step explanation:

$25.75 + $28.75 + $30.25 = $84.75

$84.75 divided by 3 = $28.25

Answer Link
XLig22
XLig22 XLig22
  • 23-03-2021

Answer:

they will each get $28.25

Step-by-step explanation:

Add up all of the tips and divide by how many people there are...in this case there are 3 people

Answer Link

Otras preguntas

If the ideal gas constant has a value of 0.0821, what are its units?
Franchising is typically done by
f(x) = 1 over 4 x + 3 when x = -24
Simplify by dividing 3/5 divided (-4/9)
Ads for brita led lightings use comparative advertising to emphasize the benefits of using leds over cfls. the ads emphasize that leds last longer, consume less
The of classical music refers to the fact that it lasts beyond the time period in which it was written.
Describe the purpose of the counter reformation and the circumstances and outcomes of the council of Trent. Include the role of the Jesuits in your assessment.
Which form of electromagnetic radiation has photons with the highest energy?
GEOMETRY. 10 points :)
What is the extreme point on half of a hyperbola? or The _____ is the extreme point on half of a hyperbola.