blad9esismauraprit blad9esismauraprit
  • 25-02-2017
  • Mathematics
contestada

Kevin orders 2 tacos with beans and rice and a drink for lunch. one taco costs $1.69. write the cost of the taco in word form.

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-02-2017
The cost of one taco is one dollar and sixty-nine cents.
Answer Link

Otras preguntas

What is the purpose of rhetorical questions in writing?.
Which of the following differentiates between the goals of the 1960s Green Revolution and current goals in high-yield farming? High-yield farming is not concern
Is voting a duty or responsibility ?.
What is meant by power of media?.
Ask the user to enter a number for red, green, and blue components of an RGB value, which takes a certain amount of red, green, and blue colors and produces a n
What is the purpose behind Orwell's use of irony in Animal Farm?.
What does the Bible say about how do you treat slaves?.
Find the number of terms in the finite arithmetic sequence: { -8, 1, 10, 19, 28, ..., 469 } n= _________ Hint: Use an = a1 + (n-1) d
there is not a significant difference in the percentage of returned parts between those who prefer using autoparts and those who prefer using the standard auto
What is the purpose of satire in A Modest Proposal?.