Bowdengirl Bowdengirl
  • 21-10-2015
  • Mathematics
contestada

It costs the factory $4 to make each part A. About how much does it cost to make part A each month? ( part A is 234 )

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-10-2015
if i am understanding this problem how you wrote it you anwser is $936.000
Answer Link

Otras preguntas

Insert one comma to separate the coordinate adjectives
Squid and octopi's highly organized and centralized network of nerves
Which of the following statements is *false* with regards to Boolean Retrieval model? 1) It answers queries based on Boolean expressions (AND, OR and NOT). 2) I
Symbols in the scientific field can be identified as ________. 1) Alphabets 2) Numbers 3) Greek letters 4) Mathematical symbols
महाराष्ट्र में वे कौन से विभाग हैं जहाँ अधिकतम वनक्षेत्र और न्यूनतम वनक्षेत्र पाए जाते हैं ​
Typically, when measured gram for gram, lipids have ten times as much energy than carbohydrates when broken down in the body a.true b.false
What is the process of introducing a firm on a fully disclosed basis to another firm?
The more complex an animal's nervous system is, the more _______
You are doing your 6 pm vital signs. When you walk into the room, the patient is pale and somewhat "out of it." You take her vital signs, and her blood pressure
A refillable refrigerant cylinder must never be filled to more than ________ of its capacity by weight?