Erykah6509 Erykah6509
  • 21-11-2017
  • Mathematics
contestada

Assume that cans of peanut butter cost $1 as do cans of jelly

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 26-11-2017
With this information, I could almost solve a problem, but what do you want?Please mark Brainliest!!!
Answer Link

Otras preguntas

Why did the football coach send in his second string
Explain why ellis believes the american revolution was probably inevitable
When gabby bought her new car, she found that there were 72 different ways her car could come equipped. her choices included 4 choices of engines and 3 choices
How many point are contained in a line
What is the value of 4^100+3^100
Aristotle defines a virtue as a(n) __________ that requires __________.
If x is 6, then 7x = _____. 13 42 42x 76
More help please in math homework
8 to the negative 2nd power =
What caused Europeans to search for a water route to Asia?